Hakkımızda

Web Tasarım
İstdesigner; modern dünyanın iletişim eksenlerinden birisi olan dijital veri alışverişinde yol gösterici misyonunu üstlenmiş, bağımsız bir tasarı platformudur.
Hedef çemberimiz küçük ve orta büyüklükteki gelişime odaklı vizyoner işletmeleri kapsamaktadır. Çalışma mantığımız ihtiyaç duyulan alanda doğru projeleri hayata geçirerek, istekleri ve beklentileri karşılamaktır.
Amacımız, size, ‘sadece olsun’ mantığından hareketle, hazır kalıplardan meydana gelen basit uygulamaları pazarlamak ve bunun avantaj sağladığı iddiasıyla içi boş anlatımları empoze etmek değildir.
Bu platformda temel düsturumuz; sofistike içeriklerden uzak, gereksiz fonksiyonları egale eden kreatif bakış açısı, sorunları çözüm potasında eriten teknik yeterlilik ve ‘muntazam’ kavramının karşılığını fazlasıyla verebilecek estetik anlayış ile iyi bir web sitesinin nasıl olduğunu ispatlamaktır.

‘Sanal işletmeniz’ olarakta adlandırabileceğiniz web siteniz sayesinde saygın ve seviyeli bir dijital prestij kazanır, müşteriye, halka ya da ulaşmak istediğiniz kitleye altıncı duyunuzla hitap etme şansı yakalarsız. Bu şansın profesyonel vesilesi de istdesigner’ın kendisidir.

3 kişilik freelance ekibimiz, yenilikte sabah en erken kalkan, gelişimde koşunun en önünde yarışan bir enerjiye sahiptir. İstdesigner tasarımcıları, size yeni bir sanal işyeri yaratırken, bunu olması gerektiğinin en üst limitine kadar taşımayı başarabilen potansiyelde ve olgunluktadır.
Oluşturduğumuz web siteler, sadece görsel bir kolajdan ibaret olmayıp, sağladığı etkileşim ile kulaktan kulağa dolaşıp konuşulacak gücü de bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra, teknik anlamda arkanıza asla bakmayacağınız sorunsuz altyapısı sayesinde; tüm mobil cihazlara ve ekran ölçülerine uyumlu, esnek özellikli, tarayıcı uyumsuzluğu yaşatmayan, wordpress tabanlı, güncellemeye açık, basit ama güçlü, kolay ama kaliteli, net ama sıra dışı, yeterli ama zengin projeleri ile iyi bir web sitesinin nasıl olacağının adresi burasıdır.

Grafik Tasarım
İstdesigner, internet özbenlikli içerik çalışmalarının yanı sıra, bu kulvarın en realist ama bir o kadar düşşel ihtiyacı olan grafik projelerinde de, sizin en yakın hayal ortağınız olmaya adaydır. İlham perimiz, gün boyunca tasavvur eforumuzla ortak çalıştığından dolayı, sizi görsel merdivenlerin zirvesine taşırız ve burada tasarımın nasıl bir çikolata gibi mutlu ettiğine birlikte şahit oluruz.

Ekibimiz

İlyas KaradenizWeb Tasarımcı
Ender TakmazGrafiker
Ebru YanboludurGrafiker

Referanslar